Kočičí útulky

1. září 2007 v 19:41 | Hanka |  Kočičí útulky
Barbara Klímová
Mikroazyl pro kočky - kočičí útulek.

Adresa: Dvořákova 646/4, 460 01 Liberec - Liberec I-Staré Město
Telefon: +420 482710197
Zodpovědná osoba: Barbara Klímová
WWW: www.kocky.ok.cz
Mail: kocky[zavináč]ok.cz //<![CDATA[ document.write('kocky'+'@'+'ok.cz'); //]]> kocky@ok.cz
Boca - spolek pro pomoc opuštěných a týraných koček sdružení
Spolek pro pomoc opuštěných a týraných koček. Sídlíme v Bukovanech u Kyjova a bydlí u nás už asi 70 vyhozených a trápených kočiček.

Adresa: Na Hřiskách 199, 696 31 Bukovany
Telefon: +420 606463472
Zodpovědná osoba: Dagmar Klimentová
WWW: web.quick.cz/utulek.boca
Mail: utulek.boca[zavináč]quick.cz //<![CDATA[ document.write('utulek.boca'+'@'+'quick.cz'); //]]> utulek.boca@quick.cz
BONA - KOČIČÍ ÚTULEK KOZLY okr.Česká Lípa
Bona je soukromý útulek pro kočky v Kozlech u České Lípy. Jméno dostal podle první kočičky. Azyl opuštěným, ztraceným, týraným a odloženým kočičkám.

Adresa: Kozly 35, okr. Česká Lípa, PSČ: 470 01
Telefon: 736 271 294 a 487 824 371 (večer)
Zodpovědná osoba: p.Šubrová
WWW: www.kocky-bona.net
Mail: kocky.bona[zavináč]seznam.cz //<![CDATA[ document.write('kocky.bona'+'@'+'seznam.cz'); //]]> kocky.bona@seznam.cz
Brněnský Max
Problém opuštěných a toulavých koček ve městě Brně.

Telefon: 603504660
Zodpovědná osoba: Maňasová Elen
WWW: www.brnenskymax.estranky.cz/
Mail: brnenskymax[zavináč]seznam.cz //<![CDATA[ document.write('brnenskymax'+'@'+'seznam.cz'); //]]> brnenskymax@seznam.cz
Brno - Depozita Elen Maňasové
Kočkám volně žijícím v ulicích města Brna, kočkám nalezeným či opuštěným pomáhám zhruba osm let. V současné době jde o několik soukromých depozit, domácností dobrovolníků, ve kterých se tito starají o opuštěné či nalezené kočky, kocoury a koťata. Prioritou je kastrace volně žijících koček na území města Brna. Tuto činnost provádíme ve svém volném čase a na vlastní náklady a proto není bohužel možné pomoci vždy a všude. Vždy si však poslechneme vaše problémy a navrhneme řešení podle našich dosavadních zkušeností. V depozitech najdete nejen koťata, ale i kočky dospělé všech barev a stáří. Všechny kočky jsou očkované, dospělé jsou kastrované. Se zájemcem nejprve probereme jeho představu o kočce, podmínky, které kočce může poskytnout. Některé kočky jsou výhradně bytové, jiné potřebují výběh, některé jsou postižené a podle toho je nutno volit jejich podmínky umístění. Mnoho záleží také na povaze kočky. Pokud dohoda o adopci úspěšně proběhne, podepisují nový pečovatel i depozitum protokol /každá ze stran si ponechá jedno provedení/, nový majitel dostává s sebou očkovací průkaz a vyjádření veterináře o aktuálním stavu kočky. Jsme velmi rádi, když výsledkem našeho snažení je spokojený nový majitel, kočka i původní pečovatel a zachránce kočky, kterého hřejí u srdce dobré zpvávy z nového domova jeho svěřence. Můžete pomoci depozitováním koček /do jejich umístění či jen na pár dnů po kastraci/, inzerováním koček na netu a vyhledáváním inzerátů zájemců. Také hledáme pomocníky při odchytu /jde jen o dohled nad klecí/ či případný odvoz. Pokud toužíte po kočičím mazlíkovi či chcete pomoci, ozvěte se. Děkujeme.

Adresa: Brno
Telefon: 603504660
Zodpovědná osoba: Elen Maňasová
WWW: http://www.kocky-online.cz/jportal/opustena.phtml?region=Brno
Mail: detekta[zavináč]sky.cz //<![CDATA[ document.write('detekta'+'@'+'sky.cz'); //]]> detekta@sky.cz
Číča Litvínov sdružení
Sdružení Číča Litvínov provozuje vlastní inidepozitní útulek, jehož cílem je pomoc opuštěným, osiřelým, nemocným, týraným a jinak trpícím kočkám bez stálého domova na území České republiky, především pak v podhůří Krušných hor.

Adresa: Bohuslava Vrbenského 1067, 434 01 Most
Telefon: +420 721337177
WWW: www.cica-litvinov.nasweb.cz
Mail: cicalitvinov[zavináč]seznam.cz //<![CDATA[ document.write('cicalitvinov'+'@'+'seznam.cz'); //]]> cicalitvinov@seznam.cz
Depozita pro opuštěná zvířata - sdružení
Soukromý kočičí útulek.

Adresa: Jasenická 29/7, 155 21 Praha - Sobín
Telefon: +420 220981595
Zodpovědná osoba: Julie Mihalová
WWW: www.mujweb.cz/www/sobin
Mail: sobin[zavináč]post.cz //<![CDATA[ document.write('sobin'+'@'+'post.cz'); //]]> sobin@post.cz
Felis Catus
Útulek pro opuštěné a zatoulané kočky.

Adresa: Uhelná 1391, 273 09 Kladno - Švermov
Telefon: +420 312672333[zavináč] //<![CDATA[ document.write(''+'@'+''); //]]> @
FELIX GREY - kočičí ráj
Říká se, že není domova bez kočky. Bohužel, stále přibývá koček bez domova. Mnohé z nich prošly peklem - právě ony si zaslouží skutečný ráj, který se jim snažíme poskytovat. Zároveň tímto oslovujeme kočkomilné duše, kterým osud těchto bytostí není lhostejný, zkuste zvážit, zda jste ochotni a schopni nás jakkoliv podpořit - z malých kapek sestává každý oceán. Ač nejsme klasickým útulkem, kočičí štěstí je naší prioritou. Více o nás na našich webových stránkách.

Adresa: Čimelice
Telefon: 774079337
Zodpovědná osoba: Agata Grey
WWW: felixgrey.info
Mail: Felix.Grey[zavináč]email.cz //<![CDATA[ document.write('Felix.Grey'+'@'+'email.cz'); //]]> Felix.Grey@email.cz
GABRID - OS FELISSIMO
Útulek GABRID se snaží pomáhat opuštěným, toulavým a handicapovaným kočkám hledat nový domov ve kterém by poznaly, jak chutná život skutečného domácího mazlíčka.Pro některé je ideální pouze domácí prostředí, některé uvítají výběh na zahradu, ale všechny touží mít svého pána, na kterého se mohou kdykoliv spolehnout.Stejně jako pes i kočka potřebuje úzký kontakt s člověkem. Některá více, jiná o trošku méně. Tak jako mají své povahy lidé, jsou i kočky svoji mentalitou rozdílné. Proto se snažíme zájemcům pomoci při výběru nového člena rodiny nejen podle vzhledu, což je prvním kritériem výběru každého příchozího, ale především podle toho, aby kočička co nejlépe zapadla do nové rodiny a byla spokojená stejně jako její majitel. Odchodem do nového domova náš zájem o zvířátko nekončí. Nový majitel si společně se zvířátkem odnáší rady a doporučení jak o zvířátko pečovat a kdykoliv se vyskytne nějaký problém nebo si páneček neví rady, pomáháme mu to řešit. Další činností útulku je například řešení problémů volně žijících koček, ať už potravou, běžnou veterinární pomocí, ale především kastracemi. Vzhledem k tomu, že činností není málo, hledáme z řad milovníků koček dobrovolníky, kteří by mohli pomoci při odchytech, péčí o kočičky formou domácích depozit, inzercí, tvorbou webových stránek, hledáním sponzorů apod.

Adresa: Rumiště 12, Brno 602 00
Telefon: 777 305 674
Zodpovědná osoba: Monika Petkova
Mail: Nico.Petkova[zavináč]post.cz //<![CDATA[ document.write('Nico.Petkova'+'@'+'post.cz'); //]]> Nico.Petkova@post.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama